Svět dneška a volné svobodné šíření informací. Svět má nárok ze své podstaty na volné šíření informací. Sdílení a šíření informací umožňuje pokrok vědy a poznání. Aktualizováno!

Obama a svobodný svět šíření informací to vypadá, že všichni
chtějí migrovat do Ameriky!
Informace a to i fotografické (videa) se mají sdílet svobodně a neomezeně ne jen fikanými chytráky co hledají na každém prdu peníze.
Svět má nárok ze své podstaty na volné šíření informací.

Hlupák ovšem je manipulován deprivanty a špatnými poškozenými lidmi.

I některý fotograf se chová jakoby svět viděný čočkou kamery patřil jemu a nárokuje si z něj peníze za pochybné jakési umění okopírovat krásnou přírodu.

Sdílení a šíření informací umožňuje pokrok vědy a poznání. Lidé potřebují sociální sítě a o tom už nelze pochybovat.

Poznámka z diskuze:

Pan Pavel by nám chtěl parcelovat a zpeněžovat veřejný prostor. Je to u něj, jako lidovce jaksi v povaze věci, jeho ideologičtí otcové dokázali zpeněžit i věci, které vůbec neexistují.
Jako právník OSA samozřejmě má vyvinutý smysl jak ždímat peníze za věci, které lidé už několikrát zaplatili jinde. Právnická vynalézavost je nekonečná.  Někdy už je těm pitomostem třeba učinit konec.

Žádný autor nebude osobně schvalovat tisíce bedekrů, prospektů cestovek ani pohlednic. Ale Svoboda zas vidí, jak pošle dráby vydírat podnikatele.


Kdo to je?  -  právo a umění  -   Wikipedie ?


Přesto - některý fotograf se chová jakoby svět viděný čočkou kamery patřil jemu a nárokuje si z něj peníze za pochybné jakési umění okopírovat krásnou přírodu. Ta mu nepatří a ani její obrázky nemůže ukrást a zpeněžit!

Dovolte mu to zpeněžit a prodá všechno co uvidí a prohlásí se za umělce!
Oblíbené příspěvky. Co se tady čte nejvíc.

ZKUSTE TO NAJÍT TADY TO JSOU ŠTÍTKY

Příroda Historie Kariera Můj pohled na svět Sociální sítě Znamenám si Debaty a názory Dobrý vtip Fotografie Radujme se Internetové smetiště Peníze Události ve světě Češi a svět CZportal Etické a humánní principy Fejeton Láska Obrázky Události Moudro TP-Link Wireless N Router TL-WR720N poznámky Člověk a Nemoc Aktuality Aktuální info Amerika Facebook Google Houby Humor Komunitní sítě Moudra Nechrápej a pracuj! Router Události na internetu Zdraví Život na dlani Cestování. Moře Domov Hledání na internetu Korsika Legendy taneční hudby Les Lékař Nuda Podnikání Písně Předjaří Santorini Sladkosti Svoboda Tenkrát na Východě Vaření pečení diskuse český folklor a tance Řecko Řeka Židovské Accordeon Afrika Agentura Agáta Akupunktura Alphaville Anna Kurnikova Bylinky Citáty slavných Dobromysl obecná Domácí Dvořák EPSON Eric Clapton Forever Young Gulášek Havel Hlad Imunita kojení a spánek Informace Jaro Karikatura Kemel Krokonoše Krteček Král komiků Kuchyně Květiny Káva Křesťané Lady GaGa Lesácká polka Lékař a bylinky Lékárna Maggi Markéta Šichtařová Mobbing Monitorovací přístroje Moře Mustafa Kemal Atatürk Mykóza News Novinky Návod Patrick Zandl Petrova Bouda Picasa Pinterest Pirati.cz Polévky Pomazánkové Počasí Prasátko Prezident Ptáci Puding Pytlák Relax Rostou Rušičky Rybáři Růže Seneca Sojka Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina The Beach Boys Totem Tramping Twitter Vlasta Burian Volkswagen Válka Vánoce Věda WCstory Weizsäcker Werich Zelenina Zelené kávovar Šábes Žáby

Vybraný příspěvek

Dovolená na Santorini. Ostrov průzračných obzorů a zářivě bílých staveb.

Santorini Kontrast zářivě bílých staveb, modrých kupolí kostelíků, černých útesů kráteru a tmavě modrého moře uprostřed s vulkánem je právě ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...