Polemika s levicovými názory na sociální síti. Kdyby hloupost nadnášela....

Ilja Muromec
Dokonalý příklad levicového hlupáctví, jak vyšitého z komunistických učebnic historie a úvodníků Rudého práva.

Spojené státy jsou vysoce morální mocností a díky jim byla Evropa dvakrát zachráněna od totalitní nadvlády.
Máte-li na mysli Sovětský svaz jako ideovou protiváhu německého nacizmu pak se neobyčejně mýlíte, oba režimy byly příbuzné jako jednovaječná dvojčata, ostatně než se dostaly do vzájemné rvačky, stejné jako když spolu začnou bojovat dosud dva znepřátelené gangy, podporovala jedna strana druhou. Patrně jste dosud neslyšel, jaká zvěrstva páchala Rudá armáda na obsazeném polském území, v Litvě, Estonsku a Lotyšsku. U Rusů je jedno, jaký tam vládne režim, jsou přesvědčení o své nadřazenosti a nejsou schopni respektovat a pochopit pravidla Euroatlantické civilizace, nejvyšší metu jakou dosud lidstvo dosáhlo.
Ruská okupace byla horší než německá, jednak vyšším počtem obětí, tím že ničila společenskou strukturu a uvedla okupované země do stavu úpadku. Stačí si přečíst dějiny vlády prvního ruského cara Ivana Hrozného, to jsou kořeny ruského myšlení a jednání dosud. Pokud máte dojem, že kolonizace kterou prováděla hlavně Anglie a Francie byla něco negativního, pak se opět velmi mýlíte.
Národům které byly schopny přijmout moderní západní civilizaci, dodnes tento systém prospívá, viz Indie, část Číny Hongkong a příkladů by se našlo nespočet.

Lživá ruská propaganda masivně působí na méně bystré či nějak zamindrákované neúspěšné lidi a samozřejmě ji používá ruská pátá kolona a zaprodanci všech druhů.


(Jindřich Čech) Sociální sítě

Oblíbené příspěvky. Co se tady čte nejvíc.

ZKUSTE TO NAJÍT TADY TO JSOU ŠTÍTKY

Příroda Kariera Sociální sítě Historie Můj pohled na svět Debaty a názory Znamenám si Dobrý vtip Fotografie Radujme se Internetové smetiště Peníze Události ve světě Češi a svět Obrázky CZportal Etické a humánní principy Fejeton Láska Události Moudro TP-Link Wireless N Router TL-WR720N poznámky Člověk a Nemoc Aktuality Aktuální info Amerika Facebook Google Houby Humor Komunitní sítě Moudra Nechrápej a pracuj! Router Svoboda Události na internetu Zdraví Život na dlani Cestování. Moře Domov Hlad Hledání na internetu Informace Korsika Kuchyně Legendy taneční hudby Les Lékař News Novinky Nuda Podnikání Písně Předjaří Santorini Sladkosti Tenkrát na Východě Vaření pečení diskuse český folklor a tance Řecko Řeka Židovské Accordeon Afrika Agentura Agáta Akupunktura Alphaville Anna Kurnikova Bylinky Citáty slavných Dobromysl obecná Domácí Dvořák EPSON Eric Clapton Forever Young Gulášek Havel Imunita kojení a spánek Jaro Karikatura Kemel Knedlíky Krokonoše Krteček Král komiků Květiny Káva Křesťané Lady GaGa Lesácká polka Lékař a bylinky Lékárna Maggi Markéta Šichtařová Mobbing Monitorovací přístroje Moře Mustafa Kemal Atatürk Mykóza Návod Patrick Zandl Petrova Bouda Picasa Pinterest Pirati.cz Politika Polévky Pomazánkové Počasí Prasátko Prezident Ptáci Puding Pytlák Relax Rostou Rušičky Rybáři Růže Seneca Sojka Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina The Beach Boys Totem Tramping Twitter Vlasta Burian Volkswagen Válka Vánoce Věda WCstory Weizsäcker Werich Zelenina Zelené kávovar Šábes Žáby

Vybraný příspěvek

Dovolená na Santorini. Ostrov průzračných obzorů a zářivě bílých staveb.

Santorini Kontrast zářivě bílých staveb, modrých kupolí kostelíků, černých útesů kráteru a tmavě modrého moře uprostřed s vulkánem je právě ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...