Jak vypadá vystoupení folklorního souboru

Basista a krásná dudačka
Je léto a radost přinese návštěva soutěžního vystoupení souboru v krojích. Uvidíte i zajímavé fotografie muzikantů a členů souborů.
Krásně barevné. Dudačka s dudami přes rameno , houslistky i basista opřený o svůj nástroj. Vše v přípravě dobře zahrát, dobře zatančit i těm pobíhajícím nepozorným divákům kolem laviček. Záběr je chvílemi ze široka tak uvidíte celý prostor hlediště. Venku je slunečno podmínky natáčení v polostínu parku jsou ideální. Děti utíkají maminkám a telefonuje se a posílá zvuk pomocí iPhone jednou rukou, druhou maminka v kroji ovládá kočárek, je to to na fotografii.
Fotograficky jsem zastihl jednotlivé zajímavé postavy skupiny v krojích jako momentky. Vše je dobře vykresleny v barvách léta. Choďte na festivaly folkloru, je to příjemné a hudba je dudácká.


Oblíbené příspěvky. Co se tady čte nejvíc.

ZKUSTE TO NAJÍT TADY TO JSOU ŠTÍTKY

Příroda Historie Kariera Můj pohled na svět Sociální sítě Znamenám si Debaty a názory Dobrý vtip Fotografie Radujme se Internetové smetiště Peníze Události ve světě Češi a svět CZportal Etické a humánní principy Fejeton Láska Obrázky Události Moudro TP-Link Wireless N Router TL-WR720N poznámky Člověk a Nemoc Aktuality Aktuální info Amerika Facebook Google Houby Humor Komunitní sítě Moudra Nechrápej a pracuj! Router Události na internetu Zdraví Život na dlani Cestování. Moře Domov Hledání na internetu Korsika Legendy taneční hudby Les Lékař Nuda Podnikání Písně Předjaří Santorini Sladkosti Svoboda Tenkrát na Východě Vaření pečení diskuse český folklor a tance Řecko Řeka Židovské Accordeon Afrika Agentura Agáta Akupunktura Alphaville Anna Kurnikova Bylinky Citáty slavných Dobromysl obecná Domácí Dvořák EPSON Eric Clapton Forever Young Gulášek Havel Hlad Imunita kojení a spánek Informace Jaro Karikatura Kemel Krokonoše Krteček Král komiků Kuchyně Květiny Káva Křesťané Lady GaGa Lesácká polka Lékař a bylinky Lékárna Maggi Markéta Šichtařová Mobbing Monitorovací přístroje Moře Mustafa Kemal Atatürk Mykóza News Novinky Návod Patrick Zandl Petrova Bouda Picasa Pinterest Pirati.cz Polévky Pomazánkové Počasí Prasátko Prezident Ptáci Puding Pytlák Relax Rostou Rušičky Rybáři Růže Seneca Sojka Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina The Beach Boys Totem Tramping Twitter Vlasta Burian Volkswagen Válka Vánoce Věda WCstory Weizsäcker Werich Zelenina Zelené kávovar Šábes Žáby

Vybraný příspěvek

Dovolená na Santorini. Ostrov průzračných obzorů a zářivě bílých staveb.

Santorini Kontrast zářivě bílých staveb, modrých kupolí kostelíků, černých útesů kráteru a tmavě modrého moře uprostřed s vulkánem je právě ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...